PhDr. Ivana Rešková-Bednářová žije a pracuje v Brně. PhDr.Magdalena Pintarová je profesorkou angličtiny a lektorkou češtiny jako cizího jazyka v Jihlavě. Obě mají bohaté zkušenosti s výukou cizinců v různých typech krátkodobých i dlouhodobých kurzů v České republice i zahraničí. Ivana Rešková působila jako odborná asistentka a metodik češtiny ve studijních střediscích Ústavu jazykové a odborné přípravy Univerzity Karlovy v Praze, v Poděbradech a v Jihlavě. V posledních letech se věnuje výuce češtiny jako cizího jazyka pro Council on International Educational Exchange (CIEE). V červenci 1993 učila v kurzech češtiny pro MBA Enterprise Corps na univerzitě v Chapel Hill, North Carolina.
      Magdalena Pintarová působila prostřednictvím Fulbrightovy nadace od ledna do června 1996 jako lektorka češtiny na univerzitě v Columbusu, Ohio.Obě učily také češtinu ve čtyřech programech Amerických Mírových sborů. Jsou autorkami učebnic Come and Learn Czech and Communicative Czech (Elementary Czech). Ivana Rešková je autorkou dvou cvičebnic k Elementary Czech a Intermediate Czech, které vydalo nakladatelství Karolinum.

      Ke každé knize je k dispozici pracovní sešit a kazeta.


Elementary book
Pro zvětšení klikněte.
Communicative Czech - Elementary Czech
    Učebnice pro začátečníky


Elementary workbook
Pro zvětšení klikněte.

Intermediate book
Pro zvětšení klikněte.
Communicative Czech - Intermediate Czech
    Učebnice pro středně pokročilé

Stáhněte si první lekci a přesvědčte se o kvalitách této knihy. K dispozici je učebnice a pracovní sešit . Pokud nemáte k dispozici prohlížeč PDF souborů, zde si ho můžete zdarma stáhnout v nejnovější verzi.


Intermediate workbook
Pro zvětšení klikněte.

Veškeré materiály můžete zakoupit v knihkupectvích po celé České Republice (seznam prodejců).
V případě, že namáte možnost toto zboží zakoupit u výše uvedených prodejců, můžete si ho objedat přímo u autorky:
        PhDr. Ivana Rešková
        Rohlenka 241
        664 05   Tvarožná
        Tel.,Fax: 544 243 376, 737 432 180
        E-mail: i.reskova@czechstudy.cz